Porady

Jak uzyskać idealny połysk w bardzo szybkim czasie?

Mycie okien i wszelkich powierzchni szklanych, dla wielu z nas, to nie tylko wyczerpująca i czasochłonna, ale także trudna praca. Osiągnięcie idealnego efektu – szyb czy innych szklanych powierzchni bez żadnych smug - jest zazwyczaj opłacone naprawdę dużym wysiłkiem. Firma Kärcher postanowiła rozwiązać ten problem – wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50, które znakomicie skraca czas pracy, zapewniając równocześnie świetną skuteczność i komfort mycia okien, dostarczając jednocześnie frajdy podczas wykonywania tej nielubianej czynności.

360_na_150_-_ok.jpg

Szkło w połysku - urządzenie do mycia okien i innych szklanych powierzchni

Myjka WV 50przeznaczona jest do mycia również wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych,luster, a także fliz. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiemczyszczącym w sprayu, pozostawić na chwilkę a następnie, w razie potrzeby,przetrzeć przy pomocy ściereczki z mikrofibry. Na koniec wystarczy zebrać wodęprzy pomocy urządzenia, który działa niczym odkurzacz wciągając wodę. Urządzeniezbiera brudną wodę nie zostawiając żadnych plam ani smug. Urządzenie pracuje wkażdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), co daje nieograniczonemożliwości jeżeli chodzi o kształt czyszczonej powierzchni. Praca urządzeniemnależy do jednych z przyjemniejszych i szybkich czynności domowych porządków.Dzięki opcjonalnej do wyboru lancy teleskopowej można myć np. okna dachowe.

Myjkę WV 50 można kupićjako zestaw ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem lub jako samodzielneurządzenie. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie250 ml płynu (jeden zbiornik), który doskonale usuwa między innymi tłuszcz,zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet brudosadzający się z dymu papierosowego. Teraz dodatkowo myjka do okien w zestawiez 500 ml środka czyszczącego RM 500.

Urządzeniewyposażone jest w litowo-jonową baterię jest bardzo lekki i wygodny dla każdegow użytkowaniu – waży jedynie 700 gram. Umycie okiem w domu z dużą ilościąokien, szklanych blatów i luster nie będzie już problemem. Jedna bateriawystarcza na ok. 20 min pracy i pozwala na umycie powierzchni do 30 m². Brudną wodę bardzo łatwo usunąć zezbiornika.

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...